SpravodajstvoWindows

Microsoft testuje nástroj, ktorý spraví inštaláciu Windows 10 jednoduchšou

Podľa najnovších príspevkov na Microsoft Answer Support fóre, Microsof testuje jednuchšiu cestu ako nainštalovať čistý Windows 10. Jason, programový manažér, ktorý je členom tímu starajúceho sa o program Windows Insider, napísal na fóre nasledujúcu správu:

Ahojte Windows Insideri!

Chcete jednoduchý spôsob ako nainštalovať svieži a čistý Windows 10? Hľadáte ľahkú cestu ako na to? Momentálne pracujeme na nástroji, ktorý vám to umožní. Finálne testovanie je skoro u konca a budeme chcieť váš feedback keď bude nástroj pripravený na vypustenie. Zostaňte s nami pre dodatočné informácie ako dokončíme spomínaný nástroj. A ako vždy, ďakujeme vám za to že Windows Insideri!

Z postu je zrejme vyčítať, že tento nástroj bude najprv prístupný len pre používateľov programu Windows Insider, v rámci ktorého prebehne aj testovanie medzi používateľmi a až následne bude dostupný pre bežných používateľov.

Išli by ste aj vy do Windows 10 ak by ste mali k dispozícii nástroj, ktorý vám uľahčí inštaláciu?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close