SpravodajstvoWindows

Windows 10 Insider program má teraz viac ako 10 miliónov užívateľov!

Keď Microsoft spustil v októbri 2014 program Windows Insider, nikto v skutočnosti neočakával, že bude taký úspešný. Windows Insider hral za niekoľko posledných rokov tiež dôležitú úlohu v rozvoji operačného systému Windows 10. Microsoft už v septembri 2015 oznámil, že program Windows Insider má viac ako 7 miliónov užívateľov, čo bolo celkom vysoké číslo na to, že Insider program začal v tej dobe len pred rokom.

Spätná väzba je kľúčová

Teraz, po viac ako 2 rokoch od jeho prvého uvedenia na trh má program Windows Insider 10 miliónov užívateľov po celom svete. Rast programu Insider sa jasne spomalil v posledných mesiacoch, ale Microsoft má Insiderov na testovanie všetkých noviniek vo Windows 10 už viac než dosť. V nedávnom príspevku na LinkedIn korporátny viceprezident pre Microsoft Windows a zariadenia, Yusuf Mehdi uviedol:

„Dnes sme narátali cez 10 miliónov Insiderov, mnoho z nich fanúšikov, ktorí testujú a využívajú najnovšie verzie Windows 10 na dennej báze. Ich spätná väzba prichádza rýchlo a zbesilo, sú neoblomní v tom, čo očakávajú, ale práve to inšpiruje náš tím a poháňa naše sústredenie na dennej báze. “

Zdroj: vlastný

Nasledujúc úspech programu Windows Insider spustil Microsoft podobné programy pre niektoré zo svojich ďalších obľúbených produktov, vrátane Office, Xbox, Skype, a dokonca aj Visual Studio. Pravdepodobne nie sme tak ďaleko od jediného centralizovaného Insider programu pre Microsoft, ktorý by umožňoval jeho nadšeným zákazníkom vyskúšať si najnovšie a najlepšie funkcie svojich výrobkov skôr než ostatní.

Zdroj: mspoweruser.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close