SpravodajstvoWindows

Windows 10 formou predplatného? Už čoskoro!

Microsoft počas včerajšieho dňa oznámil možnosť predplatného pre Windows 10 ako služby pre enterpries (firemných) zákazníkov. Tejto novinky by sme sa mali dočkať ešte v priebehu tohto roka.

Windows 10 ako služba za mesačný poplatok

Microsoft ďalej doplnil aj základný mesačný poplatok, ktorý by mal predstavovať sumu 7 $, zároveň ďalej uvádza že služba predplatného Windowsu bude poskytovaná cez Cloud Solution Provider (CSP) sieť.

„CSP partneri si budú môcť zabezpečiť predplatné pre Windows 10 Enterprise Edition ako súčasť spravovanej ponuky služieb, ktorá je ideálna pre podniky, ktoré nemajú vyhradené prostriedky na IT alebo obmedzený počet pracovníkov oddelenia IT, a chcú, aby ich licencie riadil  dôveryhodný a skúsený partner.“

Čo vravíte na takúto formu poskytovania služby Windows, uvítali by ste ju aj vy ako bežní používatelia?

Zdroj: Windows blog

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close