Spravodajstvo

Windows 10 dostal pochvalu od amerického ministerstva obrany

Microsoft práve dostal na svoju stranu veľkého podporovateľa – americké ministerstvo obrany.

Terry Halvorsen z Pentagonu na nedávnej tlačovej konferencii vychválil vstavanú bezpečnosť vo Windows 10 a že ide o prvý operačný systém, ktorý ma laťku bezpečnosti postavenú takto vysoko hneď od začiatku.

Konkrétne uviedol:

“Ak používate počítač, ale nepoužívate Windows 10, tak robíte na sebe veľkú krivdu – mali by ste prejsť na Windows 10.”

-Terry Halvorsen, Pentagon CIO

Integrácia systému Azure umožní bezpečnostným zložkám bezpečné využívanie cloudových služieb. Keďže je aj ministerstvo obrany spokojné, tak si môžete byť istý, že Windows 10 je najlepšou voľbou pre Vás, čo sa týka bezpečnosti.

Americké vojenské bezpečnostné služby si aj vďaka entuziazmu Halvorsena budú adoptovať kompletne Windows 10 do svojich zariadení.

Microsoft naozaj dostáva úžasnú reklamu týmto krokom, keďže ministerstvo bude propagovať prechod na Windows 10 u svojich zamestnancov doma a aj u svojich zahraničných partnerov, aby „vytvorili určitý bezpečnostný štandard“.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close