SpravodajstvoWindows

Windows 10 s ďalšou kumulatívnou aktualizáciou

Microsoft počas víkendu vypustil ďalšiu kumulatívnu aktualizáciu pre Windows 10 zariadenia. Verzia najnovšej verzie je 1607, resp. zostavenie 14393.222. Celkovo počas tohto septembra boli vypustené už dve aktualizácie a táto bola tretou. Poďme si teraz pozrieť to najdôležitejšie čo aktualizácia prináša.

Windows 10 aktualizácia 14393.222. Prehľad noviniek

  • Microsoft vylepšil výkonnosť notifikácií, Hyper-V platformy a web stránok sociálnych sietí ako sú Facebook a podobne cez internetový prehliadač Microsoft Edge.
  • Microsoft opravil problém s chýbajúcim zvukom pri prehrávaní súborov s koncovkou .ts cez aplikáciu Windows Media Player a Xbox One Media Player.
  • Opravy sa dočkal problém s prehrávaním videí v aplikácii Filmy a TV programy.
  • Microsoft opravil problém spojený s inštaláciou ActiveX v internetovom prehliadači Internet Explorer 11. Zároveň by mal fungovať aj príkaz „Vytlačiť všetky prepojené dokumenty“.
  • Bola vylepšená spoľahlivosť sťahovania hier a aplikácií z Windows obchodu.
  • Bola vyriešená situácia, kedy ste nemohli zmeniť prednastavený adresár sťahovania súborov vo Windows 10 Mobile.
  • Microsoft ďalej popracoval aj na odstránený problému, ktorý vyvolával neustále zobrazovanie notifikácií o vašom Microsoft účte vo Windows 10 Mobile.

 Za tip na článok a upozornenie o dostupnosti aktualizácie ďakujeme Pavlovi A.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close