SpravodajstvoWindows

Windows 10 Creators Update – toto sú funkcie, o ktorých Microsoft neinformoval

Windows 10 Creators Update sa pomaly, ale isto blíži – dočkať by sme sa ho mali už na jar budúceho roka. V rámci predstavenia tejto aktualizácie Microsoft predstavil viacero noviniek, na ktoré sa môžeme tešiť, ale nespomenul všetky.

Milovníci hudby sa dočkajú aplikácie Groove Music Maker

Tvoríte hudobný obsah? Ak ste odpovedali kladne tak vás určite poteší správa, že Microsoft plánuje priniesť aplikácia Groove Music Player. Ako už asi tušíte tak aplikácia funguje na úpravu hudobných klipov.

© Youtube.com

Dotykovým perom napíšete poznámky už aj v Worde

Dotyk, dotyk a ešte raz dotyk. Proste dotykové obrazovky dobíjajú už nejaký ten piatok aj naše zariadenia a Microsoft to dobre vie, a práve to je jeden z dôvodov, ktoré prinesú podporu dotykového pera pre známu aplikáciu Word z kancelárskeho balíka Office.

© Youtube.com

Nové Centrum Akcií

© Youtube.com

Centrum Akcií sa dočká opäť ďalšej úpravy – dostane pracovné rozhranie. Ako môžete vidieť najvýraznejšou zmenou sú nové ikony ako aj prístup k vybraným funkciám cez nadrozmerné ikony.

Pribudnú nové motívy

Tešiť sa môžeme na nové farebné motívy, ktoré tentokrát umožnia škálovanie farieb.

zmena-motivu-windows-10-creators-update
© Youtube.com

Zmeny sa dotknú aj aplikácie Windows Defender

© Youtube.com

Aplikácia Windows Defender beží dnes ako desktopová win32 aplikácia čo by sa mohlo už čoskoro zmeniť. Microsoft údajne chystá jej prepracovanie do UWP aplikácie.

People Bar – alebo ako zdieľať dáta s priateľmi efektívnejšie

People Bar, bude novou oblasťou panelu úloh kde ako inak nájdete rýchly prístup ku vašim kontaktom, s ktorými bude možné jednoduchšie zdieľať dáta.

people-bar-windows-10
© Youtube.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close