SpravodajstvoWindows

Windows 10 Creators Update, prehľad noviniek: Novy Windows Defender #7

Microsoft v rámci Windows 10 Creators Update aktualizácie sa pozrel aj na aplikáciu Windows Defender, ktorá prešla viacerými zmenami. Spoločnosť napríklad zaviedla možnosť pomalého či rýchleho skenovania, možnosť zobrazovania reportov a výkone a zdraví vášho zariadenia. Veľkou novinkou je aj „refresh Windows“, čo oceníte hlavne v prípade ak budete mať pocit, že váš PC nešliape tak ako by mal. Totiž táto funkcia ma na starosti odstránenie aplikácií, hier, avšak to tak, že vám zanechá uložené vaše dáta.

Zdroj: vlastný

Ak by ste sa chceli prelúskať novým Windows Defenderom, tak ho vyvoláte pomocou klávesovej skratky Windows a následne začnite písať „Windows Defender“, potom ho otvorte po vyhľadaní.

Avšak kompletný prehľad čo nového je v rámci Windows Defendera nájdete na tomto odkaze, kde sme sa tejto téme venovali podrobne.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky