SpravodajstvoWindows

Windows 10 Creators Update pomaly dobíja PC zariadenia

Už sú to niečo zhruba cez 2 týždne čo Microsoft priniesol veľkú aktualizáciu pre Windows 10 zariadenia, reč je konkrétne o Creators Update aktualizácii, a dnes sa objavil report hovoriaci o tom, koľko používateľov sa tento update rozhodlo nainštalovať do svojich počítačov.

Ako môžete vidieť nižšie zo správy od AdDuplex vyplýva, že Windows 10 Creators Update (Build 1703) si do svojich PC nainštalovalo takmer 10% používateľov, pričom drvivá väčšina zatiaľ zostala na predošlej aktualizácii Windows 10 (Výročná aktualizácia).

Zdroj: AdDuplex

Na prvý pohľad sa tento výsledok môže zdať nie moc priaznivý pre Microsoft, ale treba dodať, že aktualizácia je uvoľňovaná postupne pre používateľov Windowsu 10 a dáta odzrkadľujú „len“ niekoľko dní od jej oficiálneho vypustenia.

Ako ste na tom vy, máte na svojom PC nainštalovanú najnovšiu verziu Wndowsu alebo ste ostali na staršej verzii?

Zdroj: tlačová správa (AdDuplex), úvodný obrázok (vlastný)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close