SpravodajstvoWindows

Windows 10 Build 14393.479 je dostupný pre všetkých, sťahujte!

Microsoft počas včerajšieho dňa aktualizoval Windows 10, dostupný je Build 14393.479 pre všetkých, ktorí majú v svojich počítačoch nainštalovanú Výročnú aktualizáciu. Nižšie vám prinášame zoznam tých najzásadnejších zmien.

Windows 10 Build 14393.479 – zoznam opráv

  • Bola vylepšená spoľahlivosť MDM (Mobile Device Managment), DCOM (Distributed Component Object Model), Peripheral Compononent a PowerShell.
  • Opravený bol problém spôsobujúci vybíjanie batérie ak ste mali zapnutú čínštinu a používali ste Windows Hello na prihlásenie.
  • Vyriešený bol problém s OLE pretiahnutím, ktoré bránilo k sťahovaniu knižnice dokumentov z SharePointu ako súborov.
  • Bol vyriešený problém spôsobujúci SCCM (System Center Configuration Manager) klient zlyhal pri inštalácii keď zariadenie používali SCCM sekvenciu.
  • Vyriešený bol problém kedy boli odstránené nastavenia virtuálnych zariadení po aktualizácii.
  • Vyriešený bol problém kedy niekedy po pripojení zdieľanej CD/DVD mechaniky nefungovai niektoré príkazy ako je napr. DIR, NET USE a ďalšie.
  • Vyriešený bol problém kedy Windows Explorer niekedy nezobrazil výzvu na poverenie počas prihlásenia sa do Microsoft účtu.
  • Microsoft zapracoval aj na prehliadači Internet Explorer a kompatibilite s vybranými aplikáciami.

Aktualizáciu do svojho počítača nainštalujete prostredníctvom Nastavení vášho PC > Update and Security > Windows Update > Check for updates.

Za upozornenie na dostupnosť aktualizácie ďakujeme Pavlovi A. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close