SpravodajstvoWindowsWindows 10 Mobile

Microsoft vypustil nový Build 14390 pre PC a mobilnú verziu Windows 10

Microsoft v priebehu posledných vypustil nový Build 14390, ktorý je dostupný pre používateľov programu Windows Insider – Fast Ring. Aktualizáciu je možné stiahnuť ako na PC tak aj na mobilné zariadenia. Zároveň treba dodať, že pomaly ale isto sa blížime k príchodu Anniversary aktualizácie, ktorá by mala byť dostupná už 2. augusta, a preto v tomto Builde nehľadajte žiadne výrazné zmeny, jedná sa len o aktualizáciu ktorá prináša opravy vybraných známych chýb.

Opravy v Builde 14390 pre PC

  • Microsoft odstránil zobrazujúcu sa chybu 0x80004005, ktorá sa vyskytovala v príde ak ste zapli mód pre developerov („For Developers“) a používali ste ne-anglickú verziu systému.

Známy chyby v Builde 14390 pre PC

  • Stále korektne nefunguje Virtualizovaný Windows Server 2016 Tech Preview 5 v prípade ak máte zároveň spustený aj Secure Bot.

Čo sa týka opráv pre Windows 10 Mobile tak tie Microsoft nezverejnil.

Známe chyby v Builde 14390 pre mobilné zariadenia

  • Chýby funckionalita nahrávania zvuku pri telefonovaný.
  • Pri využívaní nedávno predstavenej aplikácie Peňaženka je nutné zadávať heslo PIN dvakrát.

Zdroj: Windowscentral.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close