SpravodajstvoWindows

PREHĽAD NOVINIEK | Windows 10 s novou aktualizáciou, Build 14366

Včera sme vám priniesli článok, ktorý sa týkal aktualizácie pre Windows 10 Mobile, avšak Microsoft zároveň vypustil aj aktualizáciu pre PC verziu jeho operačného systému Windows 10, Build 14366 na ktorý sa teraz spoločne pozrieme.

Windows 10 Build 14366 priniesol

Office Online pre prehliadač Microsoft Edge

Microsoft vypustil von doplnky programu Office ako sú Word, Excel, PowerPoint, OneNite a Sway pre svoj internetový prehliadač Microsoft Edge, ktorý je možné využívať bez inštalácie Office-u. Vďaka tejto aktualizácie pre internetový prehliadač získate rýchly prístup k editovaniu či prehľadávaniu súborov online, a zároveň vďaka OneDrive získate prístup k naposledy editovaným súborom. Doplnky pre Microsoft Edge si môžete stiahnuť na tomto odkaze.

Windows Store dostal aktualizáciu

Aktualizácia, ktorá prišla s týmto Buildom sa týkala aj Windows obchodu, ktorý priniesol novšiu verziu tejto aplikácie (11606.100.43.0), s ktorou prišli hlavne vylepšenia výkonu, vďaka ktorým by ste mali vyhnúť pádom aplikácie. Microsoft takisto zapracoval na vylepšenia navigácie Obchodu a samotných stránok aplikácií.

Zdroj: Microsoft blog via  Windowscentral.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close