SpravodajstvoWindows

Microsoft uvoľnil aktualizáciu (build 14267) pre Windows 10

Microsoft vo včerajších neskorých hodinách uvoľnil nový build pre používateľov programu Windows Insider pod označením 14267, ktorý je dostupný pre Windows 10 PC verziu. Tento build je súčasťou aktualizácie Redstone.

Windows 10 build 14267 prináša

  • Jednoduchšie vyhľadávanie hudby v Cortane. Po novom Cortana dokáže vyhľadať práve prehrávanú hudbu.

cortana-music-searrchpc

  • Medzi ďalšie obľúbene časti, ktoré Microsoft rád vylepšuje patrí samozrejme aj internetový prehliadač Microsoft Edge, v ktorom pribudla možnosť nastavenia zobrazovania ikoniek vašich obľúbených stránok.

edge-favorites-bar2-1024x572

  • Medzi ďalšie novinky, ktoré v rámci Microsoft Edge nájdete patrí aj pridanie novej možnosti automatického mazania dát po tom ako vypnete prehliadač.
  • Vylepšenia sa dočkalo aj sťahovania, v rámci ktorého je možné nastaviť priestor na ukladania súborov do vybraných kastlíkov.

 

  • Vylepšenie sa ďalej dočkala aj známa aplikácia Skype, v rámci ktorej je možné odteraz posielanie obrázkov a fotografií prostredníctvom ikonky spinky v ľavom dolnom rohu.
  • Ďalšou novinkou je aj vyvolanie aplikácie Kamera a vytvorenie „momentky“, ktorú je samozrejme možné aj následne poslať dokonca aj s vašou polohou.

Zdroj: Microsoft blog

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close