Spravodajstvo

Na Windows 10 budete môcť posielať SMSky cez počítač

Na Windows 10 na všetky platformy by mala príst nová aplikácia Messaging Everywhere. Prví budú ako vždy Insideri. Portál WinBeta mal možnosť vyskúšať túto aplikáciu o trochu skôr a priniesol nám z tohto zážitku aj video.

Messaging Everywhere je niečo ako Skype na počítači ale s tým rozdielom, že Messaging Everywhere používa priamo mobilné spojenie, zatiaľ čo Skype fungoval výhradne cez internet.

Áno, dlho sme na to čakali a aplikácia Messaging Everywhere je tou aplikáciou, ktorá konečne prináša písanie SMS správ priamo z počítača. Messaging Everywhere by malo prísť v najbližšej Insider verzii v preview (ukážkovej) verzii, ale môžeme očakávať, že naozaj onedlho sa dostane v plnej verzii k uživatelom.

Video toho, ako Messaging Everywhere funguje, si môžete pozrieť nižšie:

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close