SpravodajstvoWindows

Podpora odtlačkov prstov pre Windows 10 Mobile príde s Anniversary aktualizáciou

Microsoft nedávno na WinHEC konferencii, čo je odborná konferencia zaoberajúca sa najnovšími zlepšeniami v technike a vznikajúcich technológiách, ukázal viacero snímok v rámci prezentácie o podpore odtlačkov prstov v systéme Windows 10.

Prvý z nich hovorí o samotnej technológii Windows Hello, v rámci ktorej sa môžete stretnúť s rozpoznaním tváre, ktoré je dnes už dostupné pre používateľov programu Windows Insider a scanerom odtlačkov prstov.

winhec 2016 microsoft_2

Avšak pre nás je tentokrát zaujímavejší práve druhý slide, v rámci ktorého Microsoft predstavil hlavné vlastnosti scaneru odlatčkov prstov.

winhec 2016 microsoft_3

Táto funkcionalita by podľa oficiálnych informácií mala prísť spolu s príchodom Anniversary aktualizáciou, ktorej by sme mali dočkať na výročie Windowsu 10.

Celú prezentáciu si môžete pozrieť na tomto odkaze.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close