SpravodajstvoWindows

Poznáme dostupnosť aktualizácie Windows 10 Anniversary!

Windows 10 pomaly, ale isto bude sláviť svoj prvý rôčik a s ním si pre nás Microsoft prichystal viacero noviniek a jednou z nich je aj príchod Anniversary aktualizácie, ktorá bola oznámena začiatkom tohto roka na konferencii Build 2016. Samozrejme, že väčšinu fanúšikov hneď napadlo pri názve aktualizácie, že príde okolo prvého výročia (29. júla) a je asi tomu skutočne aj tak, Microsoft totiž počas včerajšieho dňa prostredníctvom svojho blogu publikoval článok „Microsoft oznamuje dostupnosť  anniversary aktualizácie na 2. augusta!“  bez ďalšieho obsahu, avšak neskôr samotný článok zmazal bez udania dôvodu.

Článok o dostupnosti Windows 10 Anniversary na stránkach Microsoftu

windows 10 anniversary pride 2. augusta.j

Vyzerá to tak, že tlačové oddelenie Microsoftu omylom vypustilo nekompletný článok v predstihu a následne ho aj hneď stiahlo, čo je pre nás bežných používateľov skvelá správa keďže by to mohlo predznamenať skorý príchod významnej aktualizácie, ktorá prinesie viacero noviniek.

Je podľa vás termín 2. august reálny?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close