Windows

Windows 10.1 “REDSTONE” príde v roku 2016

Dnes jeden z najznámejších IT zahraničných portálov Neowin.net priniesol novinku, v ktorej informoval o tom, že Microsoft chystá už ďalšiu aktualizáciu Windows 10 pod označením „Redstone“ (následne  by mal byť  upravený aj názov Windows 10 na Windows 10.1).

Zdroj: Neowin.net

Táto aktualizácia by mala priniesť rozšírenie podpory pre produkty z dielne Microsoftu ako sú napríklad okuliare Hololens, televízor Surface Hub, či iné zariadenia, ktoré patria do portfólia spoločnosti. Ďalej Neowin.net  informoval, že spomínaná aktualizácia by mala byť zadarmo, tak ako pri aktualizácii Windows 7 a 8 na Windows 10, ktorej by sme sa mali dočkať už počas tohto leta.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close