TECHNOLÓGIEWindowsWindows 10 Mobile

WhatsApp užívatelia urobia viac ako 100 miliónov hovorov denne

WhatsApp dosiahol ďalší miľník v aktivite svojich užívateľov. Vývojári aplikácie na svojom blogu ohlásili, že po roku od spustenia služby volaní cez internet využíva každodenne túto možnosť viac ako 100 miliónov ľudí. Konkrétne to predstavuje 1100 volaní každú sekundu. Tomu teda hovoríme úspech. Vývojári sa vo svojom ozname zároveň zaviazali, že aplikáciu a konkrétne aj túto službu budú naďalej rozvíjať a vylepšovať.

Podľa štatistík využíva WhatsApp95% všetkých mobilných užívateľov v Indii a aŽ 94% všetkých vlastníkov mobilov v Brazílii. Tieto čísla znamenajú pre aplikáciu veľký úspech.

Dosiahnutie tohto miľníku zdôraznuje dôležitosť rozvíjajúcich sa trhov pre internetové volania. Telefonovanie cez internet tu je často lacnejšie, obzvlášť ak užívateľ využíva WiFi. Aplikácia, samozrejme, podporuje aj 4G, 3G a dokonca aj 2G pripojenia. Appka poskytuje aj možnosť na zníženie jasnosti hlasu, aby znížila čerpanie dát, čo ocenia primárne užívatelia platených dátových programov.

Ako často využívate internetové volania vy?

zdroj: androidcentral.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close