APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

WhatsApp uvoľnil nové nálepky pre všetkých. Do aplikácie ich dostanete v priebehu pár sekúnd. Tu ich stiahnete!

WhatsApp v spolupráci s WHO uvoľňuje nové nálepky.

WhatsApp služba patrí v súčasnosti medzi najrozšírenejšie komunikačné platformy na svete. Rovnako jej vývojári neustále pracujú na nových funkciách, či rôznych vylepšeniach. Najnovšie služba v spolupráci so Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO), pripravila pre používateľov nový balík nálepiek. Informuje o tom samotná služba prostredníctvom svojho blogu.

WhatsApp: Nové nálepky sú dostupné pre všetkých

Ako už asi tušíte, tak nový balík nálepiek má čo to spoločné s aktuálnou pandémiou, ktorá lomcuje viac menej celým svetom. V dôsledku pandémie a dosahu služby, sa WhatsApp a WHO rozhodli uvoľniť sadu nálepiek, ktoré majú, ako zdať hold zdravotníckym a ďalším pracovníkom, ktorí sa stretávajú s ochorením COVID-19 na dennej báze, tak aj motivovať ľudí  v očkovanie. Jedine tak totiž môžeme poraziť túto zákernú chorobu, s ktorou si mnohí nevedia poradiť.

„WhatsApp v spolupráci so Svetovou zdravotníckou organizáciou (WHO) s hrdosťou predstavuje nový balík nálepiek s názvom Vaccines for All (Vakcíny pre všetkých). Veríme, že pomocou týchto nálepiek sa používatelia budú môcť zábavným a kreatívnym spôsobom spojiť so svojimi blízkymi a v súkromí vyjadriť radosť, úľavu a nádej, ktoré pociťujú v spojitosti s vakcínami proti ochoreniu COVID-19.“ služba ďalej píše: „Naším cieľom je pomôcť vládam a medzinárodným organizáciám nasmerovať k informáciám o vakcínach a k registráciám na očkovanie čo najviac ľudí z celého sveta, predovšetkým prehliadané skupiny a osoby na ťažko dostupných miestach. Okrem toho sme zrušili poplatky za odosielanie správ prostredníctvom nášho rozhrania WhatsApp Business API.“

Samotné nálepky, ktoré sú dostupné prostredníctvom tohto odkazu, si môžete pozrieť nižšie v náhľade.  Po kliknutí na odkaz budete presmerovaný na oficiálnu stránku služby, z ktorej následne budete môcť stiahnuť nálepky do WhatsAppu (pozn. redakcie: odkaz otvorte pomocou smartfónu).

WhatsApp_nalepky
Zdroj: WhatsApp

Ako sa vám páčia? Pevne veríme, že vás oslovili.

Dovoľte nám dať vám pri tejto príležitosti do pozornosti službu Čakáreň, kde sa môžete registrovať na očkovanie. Rovnako by sme vám radi dali do pozornosti aj kalkulačku, pomocou ktorej si môžete pozrieť orientačný čas, kedy sa dostanete na rad.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close