fbpx
SpravodajstvoWindows

WhatsApp príde čoskoro s Dekstop aplikáciou pre Windows 10 S

Vo Windows 10 Store môžeme čoskoro očakávať ďalší prírastok v podobe populárnej chatovacej aplikácie WhatsApp pre desktop, ktorú je možné v obchode už aj spatriť, avšak nie je ju momentálne možné nainštalovať do počítača.

Zdroj: Windows Store

Aplikácia vyzerá v podstate rovnako ako klasická Win32 aplikácia, pravdepodobne sa jedná len o jej prehnanie cez Dektop Bridge (most na transformáciu aplikácií).

Aplikáciu bude potrebné neskôr určite spárovať aj s tou v smartfóne, aby bola plne funkčná. Čo sa týka však jej dostupnosti k stiahnutiu pre Windows 10 zariadenie tak tá ešte nie je známa, ale vzhľadom na to, že je už listovaná v obchode nemuselo by to trvať dlho.

Spoločnosť aplikáciu do obchodu nahrala pravdepodobne z dôvodu, že Microsoft len nedávno predstavil nový operačný systém Windows 10 S, ktorý má niekoľko obmedzení pričom najvýraznejším je možnosť inštalácie hier a aplikácií len z Windows obchodu.

V každom prípade WhatsApp vo Windows Store je vítaným prírastkom. Aplikáciu nájdete cez odkaz nižšie.

WhatsApp Desktop
WhatsApp Desktop
Developer: ‪WhatsApp Inc.‬
Price: Free

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close