APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindows 10 Mobile

WhatsApp pre Windows 10 Mobile obdržal aktualizáciu. Konečne prináša nové funkcie

Populárna chatovacia aplikácia WhatsApp pre Windows 10 Mobile obdržala ďalšiu väčšiu aktualizáciu. Vývojársky tím aplikácie touto aktualizáciou zvýšil číselné označenie aplikácie na 2.18.44. Do aplikácie sa po dlhšej dobe dostali nové funkcie. Nejedná sa ale o svetoborné novinky a mnoho používateľov si zmeny ani nevšimne. V aplikácií sa po najnovšej aktualizácií nachádzajú aj ďalšie dve zaujímavé funkcie, ktoré by ocenili aj bežní používatelia, no momentálne sú pre verejnosť zablokované a vývojári ich odblokujú zrejme až v nasledujúcej aktualizácii.

Čo je nové v aplikácii WhatsApp?

Do aplikácie sa dostávajú najmä funkcie, na ktoré ste mohli doteraz natrafiť iba v beta verzii aplikácie WhatsApp. Pozrime sa teda spoločne na celkom krátky zoznam zmien, ktorý nám tím vývojárov aplikácie WhatsApp ponúkol:

  • Popisy pre skupinové chaty – WhatsApp odteraz umožňuje pridávanie popisov pre skupinové chaty. Popis môže mať rozsah až 512 charakterov a je viditeľný pre všetkých účastníkov vašej skupinovej konverzácie.
  • Nové pole „Vyhľadávania“ v skupinových chatoch, prostredníctvom ktorého si môžete v konverzácii vyhľadať daných účastníkov.
  • Podpora funkcie Live Location – zdieľanie polohy v reálnom čase. Táto funkcia je momentálne zablokovaná.
  • Nálepky – o nálepkách v aplikácii WhatsApp sme písali už viackrát. Vo väčšine prípadov sa jednalo iba o Beta verziu. Nálepky by sa do aplikácie mali dostať už čoskoro a budú fungovať na podobnom princípe, aký využívajú sesterské aplikácie Facebook alebo Instagram. Táto funkcia je momentálne zablokovaná.

Aktualizácia pre aplikáciu WhatsApp by mala byť dostupná pre všetkých používateľov už týchto momentoch. Aplikácia by sa mala aktualizovať automaticky. Pokiaľ máte automatické sťahovanie aktualizácií vypnuté, stačí kliknúť na tlačidlo nižšie.

WhatsApp
WhatsApp
Developer: ‪WhatsApp Inc.‬
Price: unknown

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok (WhatsApp)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close
Pracovné ponuky