APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

WhatsApp pre obmedzený počet používateľov sprístupňuje novú funkciu

Novinka zavítala do desktopovej verzie aplikácie

WhatsApp niekoľko rokov dozadu pridal do rozhrania aplikácie možnosť videohovorov, týkalo sa to však len mobilnej verzie aplikácie. Touto funkciou zatiaľ desktopová verzia bohužiaľ nedisponuje. V dohľadnej budúcnosti by sa to však mohlo zmeniť. 

Prví používatelia získali podporu videhovorov

Portál WABetainfo, ktorý aktívne monitoruje situáciu okolo služby WhatsApp upozorňuje, že spoločnosť Facebook začala sprístupňovať možnosť videhovorov pre desktopovú verziu aplikácie. 

Druhým dychom však dodáva, že funkcia je limitovanou pre malú skupinu používateľov. Okrem iného ide o používateľov zapojených v  BETA programe.

WhatsApp desktopova verzia aplikacie_nova funkcia
Zdroj: wabetainfo.com

V každom prípade, ľudia ktorým bola funkcia sprístupnená hovoria, že tlačidlo videohovoru je dostupné v hlavičke konverzácie, hneď vedľa ikony vyhľadávania. Viď publikovaný náhľad portálom WABetainfo nižšie.

WhatsApp desktopova verzia aplikacie_videohovory
Zdroj: wabetainfo.com

Portál zároveň dodáva, že aj naďalej je potrebné mať pripojený telefón k desktopovej aplikácií, aby mohol prebiehať hovor.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close