Spravodajstvo

Rozšírenie WhatsApp príde čoskoro aj na Microsoft Edge

Ak ste aktívnym používateľom známej služby WhasApp a využívali ste ju aj ako rozšírenie na jednom z štyroch dostupných internetových prehliadačov (Firefox, Chrome, Opera a Safari), ale presedlali ste na Microsoft Edge, tak ste určite postrehli, že rozšírenie WhatsApp nie je momentálne pre Microsoft Edge dostupné. Avšak tento stav nemusí sa čoskoro môže zmeniť. Totiž, podľa komunikácie na sociálnej sieti Twitter medzi používateľmi tejto služby a predstaviteľmi oboch spoločností, to vyzerá tak, že momentálne prebiehajú rozhovory medzi oboma stranami, ktoré by mohli už čoskoro priniesť podporu rozšírenia služby WhatsApp aj pre internetový prehliadač Microsoft Edge.

Tweet_whatsapp

Pre tých, ktorí WhatsApp nepoznajú, tak sa jedná o šikovnú službu, prostredníctvom ktorej môžete posielať bezplatné správy, vytvárať miestnosti, v rámci ktorých môže prebiehať chat s vašimi priateľmi, a tiež je možné prostredníctvom WhatsApp telefonovať bez dodatočných poplatkov.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close