APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindows 10 Mobile

APLIKÁCIE | WhatsApp (stabilná verzia) dostáva novú funkciu

WhatsApp tím pilne  pracuje na vývoji svojej aplikácie a dokazuje to pravidelnými aktualizáciami ako pre BETA verziu aplikácie tak aj pre stabilnú verziu.

K včerajšiemu dňu mohli Windows Phone používatelia zaznamenať aktualizáciu aplikácie na novú verziu 2.16.300 (rovnaká verzia je dostupná ako pre BETA aplikáciu tak aj pre stabilnú verziu), ktorá prináša novú funkcionalitu, dostupnú doteraz exkluzívne len pre Beta aplikáciu.

Najnovší update totiž prináša podporu konvertácie videí do formátu GIF. Videá je možné konvertovať po tom čo v rámci chatu vyberiete možnosť odoslania videa, kde sa vám naskytne v hornom pravom rohu možnosť vytvorenia GIF súboru s dĺžkou 6 sekúnd.

Aplikáciu je možné aktualizovať cez QR kód nižšie.

whatsapp-qr-normal-verzia

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close