Spravodajstvo

WhatsApp dostáva aktualizáciu

Známa aplikácia WhatsApp obdržala aktualizáciu pre zariadenia s OS Windows Phone 8.1 a Windows 10 Mobile. Aktualizácia sa týka nového šifrovacieho systému, vďaka ktorému sa môžeme tešiť väčšej bezpečnosti.

Myšlienka je jednoduchá: keď pošlete správu, tak jedine kto ju uvidí je tá osoba, ktorej je určená alebo skupina ľudí. Nikto ďalší do tejto správy nevidí. Žiadny kyberkriminálnici, hackeri, dokonca ani my. End-to-end enkrypcia pomáha komunikovať cez WhatsApp neverejne – niečo ako face-to-face rozhovor.

V rámci aktualizácie bolo vylepšenie tiež škálovanie, pod ktorým môžete chápať vylepšenia zobrazovania na displejoch v rôznej veľkosti. Výsledkom toho je, že nedochádza k rozmazaniu grafiky a textov.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close