APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

WhatsApp bude bohatší o nové animované nálepky. Služba pridáva novú funkciu! Uvítate ju?

WhatsApp pridáva do služby natívnu podporu importovanie balíkov animovaných nálepiek. Začal ju distribuovať pre globálny trh.

Facebookom vlastnená platforma WhatsApp, ktorá v posledných mesiacoch dostáva zabrať v súvislosti so zmenou obchodných podmienok, v posledných týždňoch začala pracovať a uvoľňovať viacero zaujímavých funkcií. Len niekoľko dní dozadu sme napríklad písali o tom, že služba ponúkne rôzne rýchlosti prehrávania hlasových správ. Prípadne sme spomínali vylepšenia v oblasti samodeštrukčných správ, alebo sme písali o podpore videohovorov pre počítačovú verziu aplikácie. Tých noviniek je vskutku veľa, na ktorých spoločnosť aktívne pracuje a postupne uvoľňuje.

Najnovšie si pozornosť médií získala ďalšia funkcia, ktorá poteší milovníkov animovaných nálepiek, takzvaných „Stickers“.

WhatsApp dostáva podporu importu animovaných nálepiek

Portál WABetaInfo, ktorý podrobne sleduje všetko naokolo služby WhatsApp, najnovšie prostredníctvom sociálnej siete Twitter zdieľa status, v ktorom píše, že vývojári WhatsAppu pridávajú do služby podporu importovania balíkov animovaných nálepiek. V statuse nižšie konkrétne píšu.

“S radosťou oznamujem, že WhatsApp DNES vydáva možnosť importovať animované balíčky nálepiek CELOSVETOVO pre VŠETKÝCH používateľov iOS a Android! Táto funkcia sa objaví vo vašej verzii WhatsApp do 24 hodín…”

Ako ste mohli vyššie čítať, tak funkcia by mala byť dostupnou v priebehu nasledujúcich hodín, najneskôr cez víkend. Okrem iného za spomenutie určite stojí povedať, že WhatsApp predstavil v priebehu tohto mesiaca aj aplikáciu „Sticker Maker“, ktorá umožňuje vytvárať vlastné animované nálepky. Druhým dychom však treba dodať, že tá je aktuálne dostupnou len v 3 krajinách, medzi ktorými Slovensko chýba. Treba však povedať, že v každom prípade je to len otázka času, kým bude funkcia uvoľnenou globálne vrátane nášho regiónu.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close