NovinkyTECHZariadenia

VIDEO | Welt – prvý inteligentný opasok od Samsungu

Už ste niekedy jedli tak veľa, že ste si priali vrátiť čas, aby sa to nikdy nestalo? Priznajte sa,… všetci sme sa tým už stretli. Našťastie gurmáni našli práve odpoveď na tento problém – inteligentný opasok Welt od spoločnosti Samsung.

Samsung si dal patentovať inteligentný opasok Welt, ktorý je zaujímavým konceptom budúcnosti (pevne veríme, že nie až takej vzdialenej). Inteligentný opasok prichádza s viacerými funkcionalitami od sledovania korkov, čase stráveného sedením až po monitoring množstva jedla ktoré konzumujete – jednoducho vás upozorní, že už nemáte dosť. Všetko toto dokáže monitorovať vďaka integrovanému krokomeru a magnetickým uzáverom v spone.

Určite vás napadlo, že budete musieť už nie len nabíjať váš smartphone, či chytré hodinky, ale už aj opasok. Výrobca integroval do „zariadenia“ batériu, ktorá by mala zvládnuť bezproblémový chod po dobu až 20 dní.

Opasok prichádza vo viacerých farebných prevedeniach a veľkostiach. Momentálne je možné predobjednať si ho na Kickstarteri, s predpokladaným termínom doručenia v januári 2017 a cena tohto zariadenia  začína na 99$.

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Close
Close