HryPC HRY

Blizzard oznámil remake hry Warcraft III. Príde už čoskoro!

Fanúšikovia legendárnej hry Warcraft III, na ktorú si spomenú hlavne tí skôr narodení majú dôvod na radosť. Spoločnosť Blizzard Entertainment oznámila, že hra sa dočká svojho remaku.

Warcraft III: Regin of Chaos bola hra, ktorá bola pôvodne predstavená ešte v roku 2002. Celkovo sa predalo viac ako 4.5 milióna kópií a stala sa jednou z najúspešnejších hier svojej doby, ktorá ponúkala real-time strategickú hru. Ochutnávku pôvodnej verzie hry si môžete pozrieť nižšie.

Na oficiálnych stránkach spoločnosti Blizzard sa objavil pôsobivý trailer, ktorý odhaľuje dostupnosť remaku hry Warctaft III, ktorá zavíta na Windows počítače v následujúcom roku. Hra bude obsahovať pôvodnú verziu hry Reign of Chaos and The Frozen Throne. Samozrejmosťou bude vylepšený vzhľad, ktorý bude zodpovedať dnešným požiadavkám hráčov. Okrem úplne remodelovaných postáv bude aj vylepšené UI a World Editor čo znamená, že hra bude podporovať moduly.

Zdroj: screenrant.com,  úvodný obrázok: Youtube (Warcraft 3)

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  HP predstavuje prvý herný notebook na svete s dvomi displejmi - OMEN X2S. Na Slovensku sa bude predávať za cenu staršieho ojazdeného auta
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close