SpravodajstvoXiaomi

Vzhľad pripravovaných zariadení Redmi K40 a K40 Pro je odhalený! Ako sa vám páčia?

TENAA certifikácia odhalila kompletný vzhľad pripravovaných vlajkových smartfónov Redmi K40 a Redmi K40 Pro.

O pripravovaných smartfónoch z produktovej rady Redmi 40 sme mohli počuť už v priebehu decembra minulého roka. Aktuálne vieme, že aspoň jeden z modelov smartfónov, bude poháňaným procesorom Snapdragon 888, najvýkonnejším procesorom z kuchyne Qualcommu. Odhalilo to sieťová certifikácia, ktoré okrem iného prezradila, že zariadenie bude dodávané, ako v domácej Číne, tak aj na globálnom trhu. Okrem iného sa očakáva, že budú predstavené minimálne 3 varianty tohto smartfónu.

Neskôr sme mohli čítať o tom, že produktová rada smartfónov bude predstavená v priebehu februára, niekedy po predstavení zariadenia Mi 11 pre globálny trh. S touto informáciou prišiel Lu Weibing, generálny riaditeľ Redmi. Vzhľadom na to, že zariadenie Mi 11 bolo predstavené pár dní dozadu, tak pozornosť sa pomaly obracia k spoločnosti Redmi. Na tému upozorňuje portál xiaomiadictos.com.

Vzhľad smartfónov Redmi K40 a Redmi K40 Pro bol odhalený

Predstavenie zariadení je bezpochyby predo dvermi. Naznačuje to najnovšia certifikácia dvoch modelov z tejto produktovej rady. TENAA certifikácia odhalila, že model smartfónu Redmi K40 bude poháňaný procesorom Snapdragon 870. Ide o vylepšenú verziu procesora Snapdragon 865, ktorá ja „na polceste“ za procesorom Snapdragon 888. Okrem iného zariadenie nesie kódové označenie M2012K11AC. Zároveň bude vybavené 48-megapixelovým hlavným snímačom. Nižšie si môžete pozrieť vzhľad zariadenia.

Redmi K40_certifikacia TENAA (1)
via xiaomiadictos

Ďalej, TENAA certifikácie čiastočne odkryla nielen vzhľad, ale aj informácie o modely Redmi K40 Pro. Ten bude poháňaný procesorom Snapdragon 888. Kódové označenie zariadenia je M2012K11C a bude disponovať 108-megapixelovým hlavným snímačom.

Redmi K40 Pro_certifikacia TENAA
via xiaomiadictos

Ako môžete čítať vyššie, tak oba modely budú výkonnostne patriť medzi špičku smartfónov. Okrem iného sa očakáva, že Xiaomi predstaví ešte verziu zariadenia s procesorom MediaTek Dimensity 1200. Ide o procesor, ktorý je vyrábaný 6nm výrobným procesorom. Zároveň ide o najvýkonnejší procesor spoločnosti MediaTek.

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close