Návody

Vytvorte si zálohu Windows 10

V stredu, 29.7.2015 začal Microsoft pomocou služby Windows update s distribúciou svojho najnovšieho operačného systému Windows 10. Aj keď je Microsoft považovaný za najväčšiu softvérovú spoločnosť na svete, a na túto distribúciu si prenajal značné distribučné kapacity, mnoho užívateľov na tento update stále čaká. Nedávno sme Vám priniesli návod, ako aktualizáciu vyvolať, no ako ukazuje naplnenosť našich redakčných mailových schránok či správ na našom Facebooku, ani tento návod nefunguje každému. Preto Vám prinášame ešte jeden postup, ktorý by už mal fungovať každému.

Pomocou tohto odkazu  si môžete priamo zo stránok Microsoftu stiahnuť špeciálnu aplikáciu, pomocou ktorej si stiahnete celý inštalačný súbor Windows 10 na disk, a následne ho nainštalujete.

V prvom kroku si vyberiete medzi 32 a 64 bitovou verziou systému.

Po stiahnutí príslušnej aplikácie ju spustíte, a vyberiete si, či chcete aktualizovať tento počítač, alebo chcete vytvoriť inštalačné médium pre iné zariadenie.

Prvá možnosť slúži na aktualizáciu zariadenia, na ktorom práve pracujete, a pomocou druhej si môžete vytvoriť obnovovacie DVD/USB s čistou inštaláciou systému.

Podrobný návod a odkazy na stiahnutie tu.

Windows_10_Promo_2

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close