Pracovné ponuky
Apple

Výsmech zákazníkom? Apple ku novým iPhonom nepribaľuje redukciu na AUX a ani rýchlo nabíjačku

Pred dvomi rokmi sme boli svedkom momentu, kedy sa spoločnosť Apple rozhodla skoncovať s „prastarým“ 3,5mm audio konektorom. Stalo sa tak spoločne s predstavením iPhonu 7, ktorý bol pre iPhony malým revolucionárom čo sa chýbajúceho konektoru týka. Po dvoch rokoch sme ale svedkami toho, že spoločnosť Apple starú klasiku zavrhla úplne.

Výsmech samotným zákazníkom

V balení najnovších iPhonov totižto nenájdete obyčajnú redukciu z Lightning konektoru na AUX. Zákazníci sa tak budú musieť rozhodnúť medzi kúpou nových bluetooth slúchadiel, alebo medzi zakúpením originálnej redukcie, za ktorú vyhodíte zbytočných 9 dolárov, čiže v našich končinách 10 eur. Táto položka ale nie je až taká hrozná a dá sa bezproblémovo zvládnuť. Úplne iným scenárom je ale ďalší dôležitý predmet, ktorý by určite nemal chýbať v balení každého moderného smartfónu.

Podpora rýchleho nabíjania – ďalšia zlatá baňa

Ako sme už u spoločnosti Apple zvyknutí, za niektoré doplnky ku zariadeniam tejto značky, si budete musieť jednoducho priplatiť o čosi viac. Problémom je ale hlavne to, že v balení často nedostanete ani základnú výbavu ku smartfónu. Práve tou je samozrejme nabíjačka, bez ktorej by bol každý z nás nahratý. Najmodernejšie smartfóny sú vybavené rýchlonabíjacím systémom a výnimkou nie sú ani nové iPhony. Problémom však je, že rýchlonabíjačku si ku novým iPhonom budete musieť dokúpiť. V balení sa totižto nachádza úplne obyčajná 5W nabíjačka.

Viac o nových iPhonoch, ich špecifikáciách, vlastnostiach a cenách sa dočítaš v našom predošlom článku.

Zdroj: neowin.net, úvodný obrázok (Youtube – Apple Event)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close