APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Výpredaj hier na Humble bude trvať až do 23. januára. Čakajú Vás veľké zľavy a taktiež hra zdarma

Humble Bundle spustilo zimný výpredaj. Zľavy sú až do výšky 85%

Populárny digitálny obchod Humble Bundle spustilo svoj tradičný Winter Sale, v ktorom ponúka zľavy až do 85% na desiatky zaujímavých hier. Príkladom môže byť Zaklínač, ktorý si nedávno zažil svoju veľkú premiéru v seriálovej podobe na Netflixe.

Ak máte záujem si zahrať za Geralta z Rivie, tak od dnešného dňa až do 23. januára si môžete zakúpiť Zaklínača 3: Divoký Hon spoločne s GOTY edíciou (ktorá obsahuje obe veľké expanzie a taktiež DLC-čká) v 70% zľave. Za základnú hru si zaplatíte 8,99€, pričom ak máte záujem o GOTY edíciu, tá vás bude stáť 14,99€.

V prípade, ak ste majiteľom základnej edície, môžete si jednotlivé expanzie kúpiť samostatne. Expanzia O Víne a Krvi sa na Humble Bundle predáva za 7,99€, pričom Srdce z Kameňa za 3,99€. Ak však chcete ušetriť, môžete si zakúpiť bundle, ktorý obsahuje obe expanzie za 9,99€.

Ak však Zaklínača už vlastníte, môžete sa pozrieť aj na ďalšie zaujímave zľavy, ktoré ponúkajú veľkí a malí vydavatelia. Vo výpredaji môžete nájsť tituly od firiem ako 2K, Bandai Namci či taktiež Capcom. V prípade, ak máte záujem o indie hry, tie sú vo výpredaji zastúpene prostredníctvom firiem ako Devolver Digital či Team 17.

Humble Bundle okrem iného rozdáva párty hru Headsnatchers.Tá vyšla minulý rok v novembri, pričom na Steame získala hodnotenie Mostly Positive (77% z 59 používateľských recenzií). Veľkým plusom tejto hry je to, že si ju môžete zahrať spolu s vašimi priateľmi ako v online režime, tak aj v lokálnom multiplayeri. Ak túto hru chcete získať, máte na to ešte 2 dni.

Odkaz na výpredaje môžete nájsť tu, pričom hru môžete získať prostredníctvom tohto odkazu.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close