SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Výkonný Vorke Notebook 15 s 8 GB RAM s nadupaným Intel Core i5 a SSD diskom kúpiš za neuveriteľnú cenu

Vorke Notebook 15 s procesorom Intel Core i5-8250U poslúži nie len na kancelársku prácu, ale aj na prácu v náročnejších aplikáciách.

Hľadáte pre seba, deti, či pre svojho partnera ideálny notebook do práce / školy, za ktorý by ste nevyhodili zbytočne veľa peňazí? S notebookom Vorke Notebook 15 s moderným procesorom Intel Core i5-8250U zvládne s ľahkosťou aj náročnejšie úlohy, pričom zaň aktuálne dáte iba necelých 455 eur aj s dopravou z európskeho skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. 

Dostatok výkonu aj pre náročnejšie úlohy

Ako sme už spomínali Vorke Notebook 15 s procesorom Intel Core i5-8250U si poradí aj s náročnejšími aplikáciami. Vďačí za to nie len sám sebe, ale aj integrovanému grafickému čipu Intel UHD Graphics 620 a až 8 GB RAM. 

vorke notebook 15 intel core i58250U
Zdroj: Geekbuying

Moderný celokovový dizajn

I keď ide o reprezentanta ázijského trhu, Vorke Notebook 15 sa netradične pýši naozaj krásnym celokovovým dizajnom. Notebook však aj napriek tomu váži iba 1,78 kg. Najväčšou „dizajnovou“ pýchou je samozrejme 15,6-palcový ISP displej s Full HD rozlíšením. 

vorke notebook 15 3_opt
Zdroj: Geekbuying

Dostatok superrýchleho úložného priestoru

Veľkou výhodou Vorke Notebooku 15 je aj prítomnosť rýchleho SSD úložiska s kapacitou až 256 GB, ktoré zaručuje okamžitý nábeh operačného systému, ako aj rýchle zapínanie aplikácií, či ukladanie / kopírovanie súborov. 

vorke notebook 15 4_opt
Zdroj: Geekbuying

Spoľahnúť sa môžte aj na najnovšie štandardy ako 2,4/5 GHz WiFi pripojenie, podsvietenú klávesnicu, celodennú výdrž batérie, či skvelú konektivitu, keďže notebook disponuje až 2x USB3.0 konektormi, 2x USB2.0 konektormi, HDMI konektorom, USB Type-C konektorom, ako aj portom pre AUX a portom pre načítavanie SD kariet. 

vorke notebook 15 2_opt
Zdroj: Geekbuying

Vorke Notebook 15 s procesorom Intel Core i5-8250U môžete momentálne kúpiť na e-shope Geekbuying.com za fantastických 454,49 eur s expresnou dopravou z európskeho skladu. Vďaka takémuto tipu dopravy sa zároveň vyhnete ďalším poplatkom ako clo, či DPH. Pre zrazenie cenovky treba pri objednávaní uplatniť zľavový kupón „VorkeHO“.

Limitovanú akciu na Vorke Notebook 15 nájdeš na e-shope Geekbuying.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close