SpravodajstvoZariadenia

Samsung sa pravdepodobne chystá predstaviť nové „Véčko“. Pozrite si video, na ktorom je zachytený tento smartfón

Spomínate si na vyklápacie telefóny?  Asi najznámejším vyklápacím telefónom v našich končinách bola Motorola RAZR V3.

Tieto špecifické telefóny svojho času chcel každý z nás – boli štýlové a malinké. Vyzerá to tak, že spoločnosť Samsung sa rozhodla o „remake“ tohto typu zariadenia avšak s parametrami dnešných telefónov.

Na internete sa objavilo video, ktoré zachytáva vyklápací smartfón z kuchyne Kórejčanov.

Podľa aktuálne známych informácií, ktoré kolujú zákulisím tak smartfón by mal prísť v skleneno-kovovom prevedení. Telefón by mal ďalej disponovať dvojicou AMOLED displejov. Srdce smartfónu by mal tvoriť procesor Snapdragon 845. Poháňaný by mal byť batériou s kapacitou 3000mAh.

Tento vyklápací smartfón by mal byť údajne predstavený do konca tohto roka. Podarí sa podľa vás Samsungu oživiť zašlú slávu vyklápacích smartfón tak ako sa podarilo Nokii vrátiť ich smartfóny na trh?

Zdroj: Neowin.net, úvodný obrázok: Youtube (sheleaks)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close