PC HRY

Vyhrajte spoločne so Spinnin Records najnovšiu hru The Crew 2. Na zapojenie sa do súťaže stačí follownúť playlist na Spotify

Aj ty patríš medzi herných nadšencov, v ktorého knižnici nemôže chýbať najnovší herný titul? Zapoj sa do súťaže, ktorú organizuje známe vydavateľstvo elektronickej hudby Spinnin Records a vyhraj závodnú hru The Crew 2, ktorá momentálne patrí k najväčším svetovým trhákom. Na zapojenie sa do súťaže stačí vykonať iba zopár jednoduchých krokov.

Followujte „Pixel“ playlist a ste zapojení do súťaže

„Na oslavu vydania novej pretekárskej hry The Crew 2, ktorá preberá náš nový herný playlist Pixel na Spotify, rozdávame kópiu tejto hry, „ píše sa na stránkach Spinnin Records. Menovaný playlist si stačí vložiť do svojej knižnice prostredníctvom tlačidlom follow (sledovať) v hudobnej streamovacej službe Spotify. Do súťaže sa zapojíte ihneď po stlačení tlačidla follow.

Upozorňujeme, že deadline tejto súťaže je 5. júla do 24:00, tak určite neváhaj a poponáhľaj sa. PS: nezabudni na svojich spoluhráčov! Viac informácií o súťaži a celý Pixel playlist nájdete na oficiálnych stránkach hudobného vydavateľstva Spinnin Records.

Zdroj: spinninrecords.com, úvodný obrázok (Steam)

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close