Spravodajstvo

Vydanie noveho build-u 10536 je odložené

Vo štvrtok sme vám priniesli informácie o vypustení nového build-u 10536 pre Insiderov, ktoré bolo naplánované na včerajší deň, avšak nakoniec k nemu nedošlo. Podľa najnovších informácií pochádzajúcich od Grabriela Aul-a, problém je na ich strane. Totiž, počas posledných príprav pred uvoľnením build-u odhalili závažnú chybu, ktorá spôsobovala nemožnosť inštalácií ďalších build-ov. Túto chybu podľa dostupných spôsobuje proces UpdateGen, ktorý má na starosti priebeh aktualizácií softwaru.

Ak sa pýtate, kedy sa dočkáme nového build-u, tak podľa odpovedí Grabriela Aul-a, by mal prísť začiatkom budúceho týždňa

Gabriel_Aul_twitter_3

Ak by vás zaujímalo niečo viac o tejto téme, tak si môžete pozriet Grabrielov profil ma sociálnej sieti Twitter, kde sa vedie búrlivá diskusia o odložení nového build-u.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close