NovinkyPC HRY

Vydanie Far Cry 5 sa nezastaviteľne blíži. Pozrite si najnovší game play z hry, ktorý odhaľuje viacero vlastností

Jedna z najočakávanejších hier prvého kvartálu tohto roku je takmer na spadnutie. Už koncom marca by sme sa mali dočkať oficiálneho vydania hry Far Cry 5, ktorá je pokračovaním hier zo série Far Cry, ktorá začala v roku 2004. Či bude tak úspešnou ako posledný diel hry Far Cry 4 z roku 2014 ešte len uvidíme.

Redaktorom portálu PCGamer sa podarilo dostať k ešte oficiálne nevydanej verzie hry pre PC, ktorú ako inak prekutrali zo všetkých strán. Konkrétne sa pozreli na severnú časť mapy kde sa im podarilo napríklad spriateliť s medveďom „Cheeseburger“ (viď video nižšie).

To však nie je všetko, napríklad vďaka ich game play videu (ktoré nájdete na spodku článku)  sme sa mohli dozvedieť, že hra bude obsahovať mikro transakcie (napr. budete si môcť zakúpiť, zbrane, vylepšiť si charakter,…).

Zdroj: Youtube (PCGamer)

Celé game play video hry, ktoré redaktori zverejnili si môžete pozrieť na odkaze nižšie.

Pozrite si celý 30-minútový game play z hry Far Cry 5

Ako je to s vami, ste fanúšikom hernej série Far Cry alebo ani nie?

Zdroj: vlastný, Youtube (PCGamer)

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close