SpravodajstvoXiaomi

Vybraní používatelia smartfónov Xiaomi PocoPhone F1 dostávajú update, ktorý prináša podporu 4K videí pri 60fps

Spoločnosť Poco, ktorá patrí pod krídla konzorcia Xiaomi v týchto dňoch začína s uvoľňovaním novej aktualizácie pre zariadenie PocoPhone F1, ktoré je pokladaný z pohľadu výkonnú za jeden z najdostupnejších telefónov na trhu. Vo svojich útrobách totiž ponúka hardware vlajkových lodí.

Už dlhšiu dobu sa špekulovali, že PocoPhone F1 dostane podporu 4K videí pri 60fps. S týmito správami prišiel medzi prvými generálny manažér spoločnosti Poco India ešte koncom januára tohto roka, ktorý ďalej spomenul, že update môžeme očakávať niekedy vo februári.

BETA testeri dostávajú update, ktorý prináša 4K videá pri 60fps

Hoci aktualizácia neprišla vo februári ako bolo pôvodne iniciované tak pevne veríme, že mnohí majitelia tohto zariadenia odpustia spoločnosti Poco, že update prichádza „až“ teraz.

Ako môžete vyššie čítať, tak podpora 4K 60fps videí je aktuálne dostupné pre BETA testerov. Stabilná verzia aktualizácie by mala prísť už čoskoro.

Zdroj: vlastný via Twitter

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close