SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Výborný dron REDPAWZ R020 s dobou letu až 10 minút môžeš mať aktuálne len za 42 eur spolu s dopravou, ktorá je aktuálne zadarmo

Hľadáš poriadneho začiatočníckeho drona, ktorý čo to vydrží, poslúži na zaobstaranie ako takých záberov, no zároveň zaň nechceš utratiť stovky eur? Všetky tieto atribúty spĺňa dron REDPAWZ R020, ktorý aktuálne môžeš získať už za 41 eur s dopravou z poľského skladu zdarma.

Slušná výbava

Dron REDPAWZ R020 je aj napriek svojej malej cenovke naozaj dobre technicky vybavený. Na natáčanie videa využíva 2MP kameru so 120-stupňovým záberom, ktorá je schopná natáčania HD videa . Kamera pritom ponúka celkom slušnú optickú stabilizáciu. Čo sa motoru týka, ten ponúka až 3 rýchlosti, pričom bezproblémovo znesie aj náročnejšie piruety.

Zdroj: Geekbuying

Pokročilé inteligentné funkcie

Dron taktiež ponúka množstvo inteligentných funkcií, bez ktorých by si začiatočník ťažko zalietal. Určite spomenieme bezhlavý režim, pristátie a vzlietnutie pomocou jedného tlačidla, alebo návrat domov.

Na záver treba určite vyzdvihnúť batériu drona, ktorá s kapacitou 1000mAh umožňuje lietanie po dobu 10 minút. Výhodou tohto dronu je ale určite aj možnosť prehrávania live videa na vašom smartfóne, ktorý sa dá pomerne jednoducho uchytiť na ovládač dronu.

Zdroj: Geekbuying

Ako sme už spomínali na začiatku článku, cena dronu aktuálne klesla na výborných 41,06 eur pri objednávaní z poľského skladu. Ak by ste mali záujem o balenie s dvomi batériami, budete si musieť priplatiť o čosi viac, presnejšie 46,30 eur, taktiež z poľského skladu. V oboch prípadoch je doprava bezplatná, pričom by vám mal byť dron doručený už do 7 pracovných dní.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Geekbuying)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy
Close
Close