SpravodajstvoXiaomi

Vyberáte si nový smartfón? Pozrite sa na modely, ktoré odporúča Xiaomi!

Smartfón pre toto leto vás nemusí stáť celú výplatu. Xiaomi pre vás vyberá tie najlepšie modely, ktoré by ste si teraz mohli vybrať!

Výber nového smartfónu nemusí byť vôbec ľahkou záležitosťou. Najmä keď na trhu máme mnoho výrobcov a ešte viac modelov, ktoré nás nútia váhať nad tým, s ktorým zariadením by sme strávili najbližších niekoľko mesiacov až rokov. Toto si uvedomuje aj čínske Xiaomi, ktoré pre túto príležitosť predstavilo tzv. Summer happiness list, v preklade teda „Letný zoznam šťastia“. Na tomto zozname nájdeme 6 modelov od spoločnosti Xiaomi, ale i jej dcérských značiek Redmi a Poco, ktoré sú práve najhorúcejšími kandidátmi na nový smartfón. Vyberiete si medzi nimi aj vy?

Poco M3 – pre milovníkov hôr

Ak plánujete toto leto stráviť v prírode ideálne nejakým horským výstupom či túrou, Xiaomi vám odporúča práve model Poco M3. Tento smartfón je ako určený pre zachytávanie cenných momentov, o čo sa postará 48mpx hlavný snímač kamery. Spoločnosť však vyzdvihuje i duálny reproduktor, ktorý zaručí kvalitnú hudbu či už budete chcieť tancovať alebo si hudbu len tak užiť. Cena Poco M3 štartuje na Slovensku na úrovni 149€, čo je naozaj výhodné.

Poco M3
Zdroj: Xiaomi

Poco X3 Pro – tvoj spojenec pre nekonečné leto

Do výberu sa dostal i smartfón Poco X3 Pro. Ak hľadáte smartfón, ktorý nepotrebuje veľkú pozornosť, no vydrží s vami dlhú dobu, práve pre vás je tu novinka s čipsetom Snapdragon 860. 5150mAh batéria mu zaistí dlhú výdrž a váš môže byť už za 249€.

Poco X3 Pro
Zdroj: Youtube.com
(Tech Spurt)

Poco F3 – pre sveta znalé leto

Model Poco F3 Xiaomi určilo pre nekonečné zážitky a nabitý program plný letných zážitkov. Vďaka 5G konektivite si vyslúžite rýchle internetové pripojenie, NFC vám zasa umožní bezkontaktné platby kdekoľvek budete. Smartfón sa tiež pýši rýchlym 120Hz AMOLED displejom, ktorý je jednoducho nádherný. A cena? Smartfón u nás zoženiete za približne 359€!

Xiaomi Poco F3
Zdroj: Poco

Redmi Note 10S – pre leto plné zážitkov

Ďalším adeptom pre váš nový smartfón je novinka z radov Redmi Note. Spoločnosť pri tomto modeli vyzdvihuje práve jeho 64mpx hlavný snímač kamery a rýchle 33W nabíjanie pre 5000mAh batériu, s ktorým sa isto nestratíte. Za 249€ je naozaj atraktívnym zariadením, ktoré vás podrží v každej chvíli.

Redmi Note 10
Zdroj: YouTube (Benchmark)

Mi 11 Lite 5G – nasledujte svoj štýl a rozviňte kreativitu

Mi 11 Lite 5G patrí do modelovej série vlajkových lodí tohto roku. Smartfón so svojími kompaktnými rozmermi a mnohými možnosťami pre vytvorenie dokonalej fotografie je zaujímavým práve pre tých, ktorí sa rozhodnú leto využiť kreatívne a vytvoriť si štýlové spomienky. Model Mi 11 Lite 5G nájdeme na trhu približne za 385€, investícia sa rozhodne vyplatí!

Mi 11 Lite
Zdroj: Xiaomi

Mi 11i – objavte svet plný detailov a príbehov

Posledným modelom na zozname je Mi 11i. Xiaomi odporúča tento smartfón najmä pre jeho kameru, ktorá je hodná vlajkových lodí. Nie je sa však vôbec čomu čudovať, model je prezlečeným čínskym Redmi K40 Pro+ s čipsetom Snapdragon 888 a 108mpx hlavným snímačom kamery! Jeho cena je však o niečo vyššia a smartfón u nás zoženieme za približne 720€.

Mi 11i
Zdroj: Xiaomi

Tak čo, vybrali by ste si svoj model? A pôjdete do niektorého z nich? Pochváľte sa nám v komentároch!

via Xiaomiadictos.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close