Pracovné ponuky
APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Vyberáme pre Vás najlepšie aplikácie pre Android, na ktoré sme narazili v priebehu mája

Pozrite si týchto 6 bezplatných aplikácií, ktoré vyčnievajú nad ostatnými

Naše telefóny sú vo svojej podstate hlúpymi, pričom chytrými ich robia mobilné aplikácie. Hoci tých je v obchode Google Play požehnane, tak aj napriek tomu dopátrať s k tým kvalitnejším je vcelku náročné.  A práve preto pre Vás vyberáme niekoľko zaujímavých aplikácií, na ktoré sme narazili v priebehu posledných 2 týždňov. Pevne veríme, že Vás oslovia.

Android aplikácie, ktoré by ste nemali prehliadať

Avocation

Prvá aplikácia, ktorá nám padla do oka je Avocation. Ide o aplikáciu, ktorá  pomáha vytvárať si nové návyky a monitorovať ich dodržiavanie. Vo svojej podstate funguje tak, že si zadáte nejaký cieľ, napríklad cvičenie, a následne Vás aplikácia v pravidelných intervaloch upozorňovať na to, že by ste mali cvičiť. Okrem toho môžete sledovať Váš progres.

Avocation - Gewohnheiten Tracker
Avocation - Gewohnheiten Tracker

Volume Styles

Nepáči sa Vám aktuálne grafické znázornenie Vášho ovládania zvuku v smartfóne? Tak potom by ste mali skúsiť aplikáciu Volume Styles, ktorá umožňuje prostredníctvom pár kliknutí zmeniť vizuál ovládania zvuku.

Shadow Weather

Shadow Weather je aplikácia, ktorá už asi ako tušíte, je určená na predpoveď počasia. Aplikácia ponúka vskutku veľmi jednoduché a intuitívne rozhranie plné informácií vrátane prepracované widgetu. V aplikácii si dohľadáte predpoveď na niekoľko dní dopredu vrátane hodinovej predpovede, zároveň nechýba ani vizualizácia počasia a podobne. Ak uvažujete o vyskúšaní inej aplikácie s počasím, tak túto by ste nemali prehliadať.

YASAN Launcher

Ak patríte medzi milovníkov minimalistického dizajnu, tak by ste mali vyskúšať YASAN Launcher, ktorý Vám kompletne prekope rozhranie systému. Ako môžete vidieť nižšie, tak na úvodnej obrazovke budete mať len 9 aplikácií, ktoré sa Vám budú zobrazovať na základe AI algoritmu, ktorý bude predpokladať, ktoré aplikácia budete chcieť používať na základe minulého používania. Samozrejme, neznamená to, že sa nedostanete ku ďalším aplikáciám, tie si môžete vyvolať prostredníctvom ponuky aplikácií.

YASAN Launcher
YASAN Launcher
Developer: YASAN
Price: Free+

Orange Teal

Orange Teal je ďalšou aplikáciou, ktorá stojí za vyskúšanie. Vo svojej podstate ide o aplikáciu, ktorá ponúka rôzne filtre pre fotografie. Avšak na rozdiel od konkurencie, neponúka „jednoliate filtre“, ale umožňuje ich prispôsobenie – napríklad tieňovanie farieb, zvýrazňovanie a podobne. Aplikácia je šikovnou obzvlášť v prípade, ak častokrát zdieľate fotografie prostredníctvom sociálnych sietí, a chcete im dať „šmrnc“.

Orange Teal
Orange Teal
Developer: Be Studios Montreal
Price: Free+

Almighty Volume Keys

Poslednou aplikáciou, ktorá stojí za vyskúšanie je Almighty Volume Keys. Vo svojej podstate ide o aplikáciu, ktorá umožňuje nastaviť si skratky na hardwarové tlačidlá ovládania hlasitosti. Napríklad zapnutie kamery, vypnutie zvuku, zapnutie nahrávania a podobne.

Narazili ste aj Vy na nejaké aplikácie, ktoré stoja za vyskúšanie a nespomenuli sme ich? Dajte nám ich nižšie v komentároch vedieť.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Android Aplikácie Google Play Výber aplikácií

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close