NovinkyTIP REDAKCIEWindows 10Zariadenia

TIP REDAKCIE | VOYO VBook V3 Ultrabook so skenerom dotlačkov prstov

Dnes v rámci TIPU REDAKCIE sme sa zamerali na akciovú ponuku internetového e-shopu GearBest.com, s ktorým dlhodobo spolupracujeme a zároveň sa vám snažíme priniesť informácie o zaujímavých zariadeniach tohto obchodu.

VOYO VBook V3 Ultrabook, parádny stroj za lákavu cenu

Dnes si predstavíme zaujímavý prístroj  z ponuky tabletov, medzi ktorými nájdeme aj zariadenie z ketegórie tých unikátnejších. Takýmto prístrojom je VOYO VBook V3 Ultrabook so skenerom dotlačkov prstov, ktorý je dostupný v zľave 23 %, čo v konečnom dôsledku znamená pre kupujúceho lákavú cenu okolo 215 €.

13“3 s FULL HD rozlíšením (1920 x1080 bodov)

Zariadenie prichádza s lákavými parametrami v podobe veľkej 13“3 obrazovky s FULL HD rozlíšením (1920 x1080 bodov), podporou 10 dotykov súčasne a technológiou IPS. Zaujímavosťou tohto zariadenia je ďalej to, že  Voyo prinieslo možnosť rotácie displeja o 360 stupňov, teda bez problému je možné zariadenie využívať ako tablet alebo ako PC, proste ako vám to v danej sekunde viac vyhovuje – podobnú funkcionalitu má napríklad ja zariadenie Lenovo Yoga.

4 módy Voyo-V3 Booku

O chod systému Windows, ktorý je v najnovšej verzii 10 sa stará procesor od renomovanej spoločnosti Intel – štvorjadrový Chery Trail Z8300 s taktom až do 1.84 GHz, ktorému sekunduje až 4GB operačnej pamäte RAM vďaka čomu si poradíte s multitaskingom jedna radosť.  Výrobca ďalej osadil do zariadenia aj veľkokapacitný úložný priestor 64 GB, ktorý je možné rozšíriť o ďalších 128 GB, čo určite oceníte pri dnešných moderných hrách, ktoré častokrát majú aj niekoľko GB.

Unikátny dizajn v tenučkom tele!

Výbava tohto zariadenia je schovaná v tenkom 16 milimetrovom tele, ktoré je vyhotovené z kvalitného plastu. Netypicky na zadnej strane displeja vo vrchnej časti nájdeme ešte 2 MPx čočku fotoaparátu, ktorá dokáže zachytiť video či fotografie v HD kvalite, na prednej nájdeme tak isto 2 MPx selfie kameru, avšak už bez technológie automatického zaostrenia.

Internet môžete mať všade so sebou

Ďalšiu funkciu, ktorá je v dnešných zariadeniach raritou je podpora SIM kariet (LTE) vďaka čomu dokážete byť skutočne mobilný aj na dlhších cestách. Tak isto poteší aj batéria s kapacitou neuveriteľných 10.000 mAh, od ktorej môžete čakať zhruba 6-8 hodín práce na PC.

Poteší tak isto konektivita viacerých konektorov ako sú klasický 3.5 jack, Micro SD karty, USB 3.0 a USB 2.0, DC Jack a vyššie spomínaný slot na SIM kartu.

Video pohľad – Voyo VBook V3

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Close
Close