SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Vonku je nový Build pre Windows 10 Mobile používateľov

Po tom ako Microsoft vydal Výročnú aktualizáciu pre Windows 10 Mobile zariadenia tak sa následne vydávanie nových  updateov výrazne spomalilo, avšak len doteraz. Totiž redmontčania k včerajšiemu dňu vydali nový Build pod kódovým označením 14915 z vetvy Redstone 2, ktorý je určený pre členov programu Windows Insider – Fast Ring.

Windows 10 Mobile Build 14915 prináša

  • Opravený bol problém spôsobujúci zamrznutie, resp. zamrznutie pri presúvaní aplikácií medzi vnútorným úložným priestorom a SD kartou.
  • Microsoft ďalej opravil problém prevodu textu na reč v Cortane.
  • Bola spustená opätovne možnosť zmeny medzi jednotlivými Ringami v nastaveniach telefónu (Settings > Update & security > Windows Insider Program…).
  • Bol opravený problém spojený s kompatibilitou aplikácií ako Yaaho Mail, Trivia Crack, Google a Skype Translator Preview. Po novom by nemali aplikácie padať.
  • Dočkali sme viacerých vylepšení a opráv v rôznych jazykových variáciách systému.
  • Opravený bol problém spájaný s pripojením zariadenia k už predtým spárovanému PC cez Continuum.
  • Opravy sa dočkal aj internetový prehliadač Microsoft Edge, ktorý sťahoval súbory  do defualtnej zložky, hoci ste mali nastavenú inú.
  • Microsoft aktualizoval nastavenia zvukov, kde po novom .mp3 alebo .wma súbory stiahnuté priamo z OneDrive alebo skopírované cez správcu súborov do telefónu (zložky Ringtones) sa budú zobrazovať automaticky v zozname dostupných zvonení pre tón vyzváňania, alarmu a notifikácií.

Čo sa týka nedostatkov tejto aktualizácie, tak nateraz nie je zverejnený žiadne oficiálny zoznam chýb. Ak sa vám podarilo dopátrať s k nejakej chyba dajte nám vedieť.

Ak neviete Čo je to program Windows Insider tak sa o ňom dozviete viac na tomto odkaze.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close