SpravodajstvoWindows

Vonku je nová aktualizácia pre Windows 10 – Build 14931

Microsoft počas včerajšieho dňa uvoľnil aktualizáciu pre Windows 10 určenú pre členov programu Windows Insider – Fast Ring. Číselné označenie najnovšieho buildu je 14931 a prináša nasledovné vylepšenia a chyby.

Vylepšenia vo Windows 10 Build 14931

  • Microsoft opravil problém spojený s čiernou obrazovkou pri odhlasovaní a prepínania účtu na iný. Tak isto bol opravený problém aj so samotným prihlasovaním, ktorý sa prejavoval v nemožnosti nelogovania sa.
  • Microsoft tak isto opravil aplikácie ako Kalkulačka, Alarm a Hodiny, Nahrávanie Hlasu, ktoré po poslednej aktualizácii zostali nefunkčné.

Známe chyby v Builde 14931

  • Posúvanie správneho pohybu po časovej osi v aplikácii Groove,
  • Nie je možné spustiť Virtual Box od Oracle a je nefunkčná navigácia prostredníctvom klávesových skratiek v Nastaveniach.
  • Tencet aplikácie a hry spôsobuje modrú obrazovku (resp. „obrazovku smrti“).
  • Ak ste sa stretli s inými problémami či vylepšeniami dajte nám vedieť. Ak ste ešte neaktualizovali váš Windows na najnovšiu verziu tak update je možné stiahnuť cez Settings -> Update & security -> Windows Update -> Check for updates.

 

 

 

 

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close