SpravodajstvoWindows

Vonku je kumulatívna aktualizácia pre Windows 10, Build 14393.969

Microsoft počas včerajšieho dňa začal uvoľňovať ďalšiu kumulatívnu aktualizáciu pre Windows 10, Build 14393.969, len necelý týždeň po pravidelných štvrtkových aktualizáciách. Update prináša celkom dve opravy chýb.

Zdroj: vlastný

Podľa changelogu Microsoft opravil nasledovne chyby:

  • Bol vyriešený problém KB4013429, ktorý spôsoboval, že Windows DVD Prehrávač ako aj aplikácie 3 strán využívajúce MPEG-2 knižnice padali.
  • Microsoft sa pozrel na zúbok chybe KB4013429, s ktorou sa stretávali používatelia Windows Server 2016 a verzie Windows 10 1607, ktorým v kombinácii so zapnutým Switch Embedded Teaming (SET) sa vyskytovala známa chyby „deadlock“ (Deadlock – slovensky tiež uviaznutie, vzájomnej čakanie) je odborný výraz pre situáciu, keď úspešné dokončenie prvej akcie je podmienené predchádzajúcim dokončením druhej akcie, pričom druhá akcia môže byť dokončená až po dokončení prvej akcie).

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Windows 10 Build 14393.969

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close