NovinkyPC HRY

Vojnová strielačka Medal of Honor: Pacific Assault je aktuálne dostupná zadarmo. Tu ju stiahnete

On the House“ alebo na účet podniku. Pre vášnivých hráčov hier z kuchyne EA Origin sa určite nejedná o neznámy pojem. Jedná sa totiž o program, v rámci ktorého spoločnosť ponúka staršie známe herné tituly zadarmo. Najnovšie si môžeme bezplatne stiahnuť a zahrať populárnu hru Medal of Honor: Pacific Assault.

Medal of Honor: Pacific Assault stiahnete aktuálne zadarmo

Medal of Honor: Pacific Assault síce nie je najnovším herným titulom, ale aj napriek tomu si vybudovala veľkú hráčsku popularitu na viacerých platformách. Vydanie hry sa datuje do roku 2004 kedy patrila medzi najhorúcejšieho herné tituly s tematikou druhej svetovej vojny a práve preto si ju budú pamätať hlavne staršie ročníky. Pacific Assalut prináša hodiny zábavy strávene na jednom z najväčších frontov druhej svetovej vojny. Konkrétne sa ocitnete napríklad v bojoch o Pearl Harbor, bitky u Guadalcanal ako aj vylodenia na Tarawe. To samozrejme nie je všetko.

Ak vás témy vojnových hier zaujímajú tak vám určite odporúčame nepremeškať túto ponuku. Do kedy však bude aktívna ťažko povedať, na stránkach spoločnosti totiž by ste koniec tejto ponuky hľadali len márne. Hru stiahnete na zdrojovom odkaze nižšie.

Zdroj: origin.com

 

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close