SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Číňania opäť vystrkujú rožky. Tentokrát prichádzajú s akciou na prenosný vodotesný reproduktor JBL GO 2

Pri jeho kúpe z čínskeho e-shopu ušetríš desiatky eur

Roztoč tu najväčšiu párty so svojimi priateľmi na naozaj akomkoľvek mieste. S prenosným vodotesným reproduktorom JBL GO 2 je to naozaj hračka. Vďaka skvelej odolnosti, postačujúcemu výkonu a dlhej výdrži batérie si môžeš spríjemniť chvíle s priateľmi po celý večer. A prečo tento reproduktor vôbec dávame do pozornosti? Vďaka špeciálnemu zľavovému kupónu a prebiehajúcej akcii na e-shope Cafago.com si ho totižto môžeš kúpiť už za fantastických 29 eur s bezplatnou dopravou, čo je cena, o ktorej by si mohol na Slovensku maximálne tak snívať.

JBL GO 2

Parádny zvuk v kompaktnom tele

Ako sme už spomínali vyššie, reproduktor JBL GO 2 môže zobrať naozaj kdekoľvek a to najmä vďaka jeho kompaktným rozmerom. Bezproblémov ho vopcháš do akéhokoľvek batohu či bundy a dodatočnou záťažou sa príliš zaoberať ani nemusíš. Veď váha iba 184 gramov je naozaj zanedbateľná.

jbl go 2 2_opt
Zdroj: TomTop

S kompaktným vyhotovením ide ruka v ruke odolnosť samotného reproduktoru, ktorá je v tejto cenovej kategórii naozaj nadpriemerná. Vďaka certifikátu IPX7 môžeš používať reproduktor naozaj kdekoľvek. Certifikát zároveň zaručuje, že reproduktor vydrží pod vodou až 30 minút, takže sa oň na pláži, či pri bazéne naozaj nemusíš báť.

jbl go 2 3_opt
Zdroj: TomTop

Postačujúci výkon a skvelá výdrž batérie

Keďže ide o naozaj kompaktný reproduktor, nemôžeš od neho očakávať zázraky. To však nemení nič na tom, že kvalitná 3W súprava dokáže parádne ozvučiť celý bazén, menšiu miestnosť, či posedenie pri ohni. Ďalšou výhodou reproduktoru je aj skvelá výdrž batérie, ktorá je vďaka 730 mAh batérii na úrovni až 5 hodín.

Reproduktor JBL GO 2 je momentálne v najvýhodnejšej ponuke na e-shope Cafago.com, ktorý ho ponúka už za 29€ s bezplatnou dopravou. .

JBL GO 2

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close