SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Vodeodolné chytré hodinky na štýl Apple Watch za necelých 19 eur? Čína opäť dokazuje, že sa to dá

Ak nie ste fanúšikom drahých gadgetov, no zároveň si potrpíte na dizajn, inteligentné hodinky F10 Vás určite zaujmú

Ešte stále ste pre seba, či svoju polovičku, nenašli vhodné inteligentné hodinky, ktoré by si ste mohli využívať každodenne, či už do práce, na prechádzke, alebo na športové aktivity? Ak nie ste fanúšikom drahých doplnkov,  tak inteligentné hodinky F10, ktoré si vypožičali dizajn od známych Apple Watch,  Vám určite padnú do oka.

Inteligentné hodinky F10 za skvelých 18,69 eur nájdeš na Cafago.com

Známy dizajn a kopa užitočných funkcií

f10 smart watch 2
Zdroj: Cafago

Vodotesný a trvácny dizajn – vďaka certifikácii IP67 a dlho trvácnemu vyhotoveniu z kovu a silikónu sa nemusíte obávať rýchleho opotrebenia, či poškodenia pri krátkodobom styku s vodou. 

Nabíjačku so sebou na výlety nosiť nemusíte – vďaka zabudovanej batérii s kapacitou 200 mAh ponúkajú hodinky F10 niekoľko dňovú výdrž, ktorá sa môže v ideálnom prípade natiahnuť až na neuveriteľných 30 dní (v režime stand-by). 

f10 smart watch senzor
Zdroj: Cafago

Hodinky vhodné na všetky celodenné aktivity – máte sedavú prácu, no zároveň radi vybehnete vo voľnom čase do prírody? Nevadí, hodinky F10 sú pre takýto typ človeka ako stvorené. Spoľahnúť sa môžete na sledovanie času stráveného na stoličke, či na počítadlo krokov, alebo prejdenej vzdialenosti. Samozrejmosťou sú aj pokročilé snímače na meranie srdcového tepu, či na približné meranie tlaku krvi, či okysličenia. 

Skvelý nástroj pre sledovanie športových aktivít – rýchle a jednoduché zapnutie viacerých športových režimov (badminton, basketball, futbal, plávanie, beh, chôdza, skákanie).

f10 smart watch
Zdroj: Cafago

Prehľadný displej – štvorcový 1,54-palcový IPS dotykový displej neustále zobrazuje vami zvolené ciferníky, ktoré sú prehľadné a, no zároveň v základnom zobrazení nájdete všetko potrebné.

Samozrejmosťou je bezproblémové prepojenie so smartfónom pomocou technológie Bluetooth 4.0, ako aj prepojenie s aplikáciou, či zasielanie notifikácií z vášho smartfónu.

Inteligentné hodinky F10 aktuálne nájdete v ponuke e-shopu Cafago.com za naozaj skvelých 18,69 eur s bezplatnou dopravou až ku vašim dverám. Hodinky sú dostupné v 3 farebných prevedeniach

Inteligentné hodinky F10 za skvelých 18,69 eur nájdeš na Cafago.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Sponzorované

Články pod autorom „Sponzorované“ sú platenou inzerciou.
Close
Close