APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Vo Windows Store sa objavili dve nové rozšírenia pre Microsoft Edge

V Microsofte sa začali veci pomaly posúvať vpred a my môžeme vidieť, že viac a viac vývojárov sa vrhá na vytvoránia rozšírení pre webový prehliadač Microsoft Edge. Zoznam sa nám tak pomaly, ale isto zväčšuje a počet rozšírení sa blíži k číslu 50. To aj vďaka nedávnym dvom prírastkom. Pokiaľ používate služby od Google a medzi nimi je aj Gmail, Mailtrack for Gmail & Inbox je určite niečo pre Vás. Vďaka nemu totiž môžete vidieť, keď dorazí váš email a či ho už daná osoba otvorila.

zdroj: microsoft.com
Mailtrack for Gmail & Inbox: Email tracking
Mailtrack for Gmail & Inbox: Email tracking
Developer: ‪Mailtrack‬
Price: Free+

Druhým rozšírením je Advance Password Manager. Je to nástroj, ktorý Vám pomôže spravovať vaše heslá.

zdroj: microsoft.com
Advance Password Manager
Advance Password Manager
Developer: ‪PCVARK PVT. LTD‬
Price: Free+

Hoci sa zatiaľ tieto rozšírenia nenachádzajú na zozname rozšírení pre Edge, ktorý je vo Windows Store alebo na webe, môžete si ich sami vyhľadať. Ubehol už rok, odkedy predstavil Microsoft podporu rozšírení pre Microsoft Edge, ktorá prišla zarovno s Windows 10 Anniversary aktualizáciou. Je však stále vidieť, že ostáva ešte veľké množstvo práce, aby sa Microsoft Edge dostal do popredia a zaujal tak ešte väčšie publikum ľudí a vývojárov. Môže to znieť všelijako, ale deficit mnohých populárnych rozšírení stále odrádza ľudí, aby nastavili Edge ako predvolený prehliadač.

zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close