SpravodajstvoWindows

Vo Windows Store sa objavila aplikácia od Samsungu – Book Settings, pre Galaxy Book tablet

Vo Windows Store sa objavila nová aplikácia Book Settings, za ktorou stojí spoločnosť Samsung Electronics, ktorá potvrdzuje  práce na novom Windows 10 zariadení Galaxy Book.

Popis aplikácie znie:

Inštaláciou „Book Settings“ získate prístup k Životnosti batérie, Režimu obrazovky, Prihlasovaniu sa pomocou vzoru, Používateľský manuál a ďalšie funkcie od Samsungu.

Book Settins je aplikácia pre Galaxy Book. Na ostatných zariadeniach nemusí fungovať korektne.“

Ako môžete vidieť aplikácia prináša viacero noviniek, ktoré sú dostupné aj na Android zariadeniach, napríklad prihlasovanie sa pomocou vzoru. Samotné zariadenie Galaxy Book bolo ešte ohlásenie v roku 2012 a malo sa jednať o tablet, odvtedy sa však mnoho informácií ohľadne zariadenia nedostalo na povrch.

V každom prípade je to dobré znamenia, že ďalší výrobca plánuje rozšíriť svoje portfólio o nové zariadenie poháňané Windwsom.

Book Settings
Book Settings
Developer: ‪Samsung Electronics Co, Ltd.‬
Price: Free

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close