SpravodajstvoWindows

Vo Windows Store čoskoro nájdeme pri hrách aj ovládače

Microsoft pred pár týždňami prišiel s veľkým predstavením Creators Update aktualizácie a dnes prichádza s ďalšou novinkou – vo Windows Store nájdeme čoskoro už aj ovládače k hrám.

Čoskoro by sme si tak teda mohli spolu s hrami stiahnutými z Windows Store obchodu stiahnuť aj ovládače, ktoré sú k hrám dodávané. Výsledkom teda bude odstránenie problémov spojených s ich manuálnym vyhľadávaním a následnou inštaláciou.

Síce sa nejedná o prelomovú novinku, ale určite poteší hlavne nadšencov najnovších herných titulov a zároveň Microsoft urobí tak ďalší krok, aby sa priblížil k najväčšej hernej platforme na svete, k Steamu, ktorý podobnú funkcionalitu už má v sebe zakomponovanú.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close